Monika Godlewska

Monika Godlewska, 38 lat, Wrocław, Zawodowo zajmuję się prowadzeniem firmy handlowej, specjalizującej się w sprzedaży internetowej, dodatkowo od czasu do czasu fotografuję komercyjnie, ale głównie prywatnie. Fotografia jest moją pasją odkąd tylko pamiętam;) Mam nadzieję, że kiedyś (jak odchowam dzieci;)) oprócz pasji uczynię z niej też źródło dochodu. To tego czasu chciałabym się rozwinąć w tej materii i dojść do momentu, gdzie będę czuła satysfakcję i pewność, że efekty mojej pracy są naprawdę dobre, a narzędzia, które do tego celu wykorzystuje używam z pełną świadomością a nie intuicyjnie;).

Warsztaty: Postprodukcja dla fotografujących

Chcę podziękować za możliwość uczestnictwa w szkoleniu w wyjątkowym miejscu, z najlepszym na świecie prowadzącym i najfajniejszej ekipie jaką mogłam sobie tylko wymarzyć. Co najważniejsze wróciłam z pełną głową i wiem o tajnikach postprodukcji zdecydowanie więcej niż przed warsztatami. Zrozumiałam wiele zależności w Photoshopie i poznałam wiele tajników, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem Karola, który nie tylko ma ogromną wiedzę w tym zakresie i co ważniejsze talent do umiejętnego przekazywania jej, ale autentyczną chęć nauczenia uczestników i pomocy w sytuacjach niejasnych. Nieczęsto spotyka się ludzi, nawet szkoleniowców, którzy tak chętnie dzielą się wiedzą, nawet tajnikami, o których pewnie wie niewielu. To sprawia, że bez jakiegokolwiek wahania wezmę udział w kolejnych warsztatach, które będzie prowadził.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Referencje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Zobacz podobne wpisy: