Małgorzata Gill

Małgorzata Gill- lat 46, zawodowo związana z medycyną. Na co dzień żona i mama trójki dorosłych już dzieci.Od niespełna roku zakochana w fotografii i Złodziejewie.

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w warsztatach fotograficznych w Złodziejewie już po raz piąty. Tak jak poprzednio wróciłam pełna energii i inspiracji twórczej, której tak bardzo potrzebowałam. Bardzo dziękuję za wspaniałą atmosferę, cudownego prowadzącego warsztaty Karola i za to, że nadal jesteście. Skradliście moje serce na zawsze!
Aż trudno mi uwierzyć, że zaledwie w listopadzie ubiegłego roku uczyłam się fotografii od podstaw – w Złodziejewie. Potem wróciłam by nauczyć się postprodukcji. Kolejny krok to spotkania z mistrzami: Eleną Shumilową i Beatą Banach. A teraz fotomalarstwo. Nawet w naśmielszych snach nie sądziłam, że fotografia da mi tyle szczęścia i stanie się cudowną pasją w życiu. Nie wiem czy kiedykolwiek zajmę się fotografią komercyjną, ale wiem, że nigdy nie przestanę fotografować. Zawdzięczam to Tobie, droga Marcelino i ludziom, którzy Cię otaczają i stali się wielką Złodziejewską Rodziną.  Bardzo dziękuję!
Twoja wychowanka ;)
Małgosia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Referencje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Zobacz podobne wpisy: