Małgorzata Gill

Małgorzata Gill, 46 lat, pielęgniarka operacyjna, Bydgoszcz

Warsztaty ABC fotografowania, Postprodukcja dla zielonych, Master class z Eleną Shumilovą

Droga Marcelino

Jeszcze teraz chodzę uśmiechnięta i jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w warsztatach z Eleną Shumilovą. Widziałam wiele zdjęć jej autorstwa i byłam bardzo ciekawa w jaki sposób pracuje i osiąga tak niesamowite efekty.
Moim zaskoczeniem w pierwszej chwili była skromność Eleny. Ta niepozorna osoba, którą niepostrzeżenie mija się na ulicy kryje w sobie tak ogromne pokłady wrażliwości na piękno i która z sukcesem i w magiczny sposób uwiecznia ulotność chwil.
A to wszystko dzięki Tobie, droga Marcelinko. Twoje zaangażowanie i dbałość o szczegóły sprawiły, że warsztaty w Złodziejewie zorganizowane były jak zawsze na najwyższym poziomie. Czas spędzony na warsztatach wykorzystałam maksymalnie. Każda godzina od 9:00 do 22:00 była skrupulatnie zaplanowana. Miałam okazję fotografować i podziwiać warsztat pracy znanej na całym świecie Eleny, a także poznać bardzo ciekawych ludzi.
Wspaniałe nastrojowe miejsce spotkań, smaczna kuchnia i staropolska gościnność były dopełnieniem tego wszystkiego i przyczyniły się do pełni szczęścia :)
Bardzo dziękuję, że stworzyłaś miejsce dla wszystkich spragnionych fotografii, tych początkujących i tych z dużym doświadczeniem. Tylko prawdziwy Mecenas sztuki fotograficznej mógł tego dokonać. Chylę czoła i podziwiam…
Jeszcze tu wrócę :)

Małgosia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Referencje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Zobacz podobne wpisy: