Bezdomny Podróżnik

Są to Referencje kogoś, kto nie był na warsztatach. Ale dla mnie, jak  i myślę dla wszystkich, którzy publikowani są u nas na stronie są to tak ważne słowa, motywująca do niezaprzestawania w marzeniach, że nie może ich tu zabraknąć….

Kochani Bywalcy, Absolwenci, to i do mnie i do Was wszystkich!

Nie przestawajcie MARZYĆ i NIE PRZESTAWAJCIE FOTOGRAFOWAĆ!!!

Bezdomny Podróżniku Ty też!

„Witam serdecznie. Mam nadzieje , że nie będę intruzem, który zawraca wam głowę. Ale to jest impuls, który skłonił mnie do wyrażenia podziwu za wrażliwość i umiejętność uchwycenia piękna. Umiejętność ta jednak nie szlifowana i pielęgnowana zanika. . Mnie już tylko pozostały wspomnienia. Na waszą stronę trafiłem po namowie naszej wspólnej znajomej i zdjęcia zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Fotografią nie zajmuje się już ponad 25 lat , a Wasza strona pobudziła wspomnienia Wspomnienia, które wywołały uśmiech i miłe samopoczucie. Dziękuję wam za tę chwilę i obiecuję do zaglądania na waszą stronę. Pozdrawiam serdecznie :-) )”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Referencje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Zobacz podobne wpisy: