Anna Tomczak i reszta :)

Twórcze wczasy
Ela Ogrodzka: Najlepsze warsztaty fotograficzne na świecie. <3 Z taką grupą i prowadzącymi to sama przyjemność …pomysły same napływały do głowy
…Marcelinko ja zawsze powtarzam, że z każdej podróży jest coś, czego się nie zapomina, a u Ciebie jest wiele rzeczy, których nie zapomnimy nigdy.
…cudowna atmosfera, niepowtarzalni ludzie…najsmakowitsza kuchnia  i oczywiście Ty Marcelinko
Kamila Celary: Tydzień zleciał zdecydowanie za szybko. Piękny czas, piękni ludzie. Uzależniające miejsce. I jak zawsze najniesamowitsza Marcelina która wszytko spina w piękną całość. Dziękuję grupo, Wam wspaniali prowadzący  i Tobie Kochana Marcelina. Skorzystałam w 200%. W Złodziejewie każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego na jakim etapie drogi by nie był – zawsze wywiezie wór pięknych kadrów, całą masę inspiracji i i mega pozytywnej energii. Po każdych warsztatach skrzydła rozwijają się na coraz większa rozpiętość. Bardzo dziękuję i już czekam z utęsknieniem na kolejne.
Anna Tomczak: Co za Wczasy… cóż za towarzystwo! Marcelina Oczkowska, jesteś wielka! Podziękowania i ukłony…xoxo
Ten wpis został opublikowany w kategorii Referencje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Zobacz podobne wpisy: