Anna Kowalik

Anna Kowalik

Wszystkie kolory Beaty Banach

Co dały mi warsztaty? – Przede wszystkim zapomniałam już dawno, żeby zwracać uwagę na drobne szczegóły, kiedyś bardzo się czepialam tego, a potem przez ilości jakie miałam do obrobienia – mini sesje i inne wyzwania uciekło mi, jak to jest ważne  do odbioru fotografii! Nie pracowałam też przy światle studyjnym, ponieważ zdjęcia były płaskie a teraz wiem, jak pięknie oświetlić postać i na pewno będę korzystać z tej wiedzy, jak tylko kupię lampę pastedGraphic.png

Poza tym pracowałam 90% na lightroomie teraz godzę się z PS. Potrzebowałam kogoś kto pokazał mi ze robi to tak i wtedy to wyglada pięknie ! Mam nadzieje ze będę się tego trzymać ! Beatka tez jest taka osobą, która  mi podrasowała w 100% i przy której się nie krępowałam i moje kompleksy odłożyłam na bok, dlatego mogłam się otworzyć.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Referencje i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Zobacz podobne wpisy: