Powitania…, pożegniania… Trzy edycje Warsztatów Fotografii Artystycznej w Złodziejewie za nami…

Kochani, oto wreszcie narodziło się w sieci miejsce dla nas: prowadzących i uczestników warsztatów złodziejewskich.

Jestem bardzo dumna, że idea znalazła tylu odbiorców i że niemalże wszyscy ;) tęsknią za miejscem, za nami, że tylu z Was chce do nas wracać. Było ogromnym zaszczytem móc Was gościć tu i udzielać Wam wskazówek, tym bardziej, iż okazało się, że pasją i zapałem do działania niejdnokrotnie przerastacie „starych fotografów”. Dzięki Waszym otwartym głowom i Waszemu potencjałowi powstało napwadę wiele dobrych zdjęć, Przyznam, że z żadnych warsztatów w Polsce nie widziałam tylu zdjęć różnorodnych i to najbardziej cieszy – dziękuję Wam.

II edycja 2010

Uczestnicy II edycji 2010 z mamą i Dagmarą Bajurą, robił Fetish. Tak jak głosiło hasło październik w Złodziejewie - Złota Jesień z Fotografią – był czasem mgieł, spadających liści, mistycznego światła, magicznych plenerów, a dodatkowo zapachu palonego drewna i suszonych grzybów. Warsztaty były znakomitą okazją i właściwie ostatni momentem, by zabrać modelki w plener i wykorzystać tę niezwykle malarską i fotogeniczną porę roku.

I edycja 2010, moi pierworodni... tu z Leszkiem Kowalskim

Dziś, kiedy śnieg prószy za oknem, małymi krokami zbliżają się święta, wspominam ciepło te dobre i te nieco gorsze ;) chwile w Waszym towarzystwie. Tęsknię… Mam nadzieję, że z kolejnymi grupami uda się nam stworzyć równie rodzinną i twórczą atmosferę….

III edycja 2010

III edycja 2010 Warsztaty Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja", kryptonim "Przetrwać zimę" - ostatnie doładowanie baterii przed zimą. Uczestnicy w komplecie z Olą Hapką, Fetishem, Złodziejką

Ten wpis został opublikowany w kategorii Niezapominajki i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Zobacz podobne wpisy: