Magda Milewska

Magda Milewska, Premiere – jedna z wizażystek naszych warsztatów, kobieta orkiestra, pełna energii i zapału kobieta słońce, która ociepla i rozświetla swoją pozytywną aurą każdą sesję, najbardziej zdolna stylistka fryzur, jaką było dane mi spotkać. Skończyła pedagogikę opiekuńczo-wychowawcza z plastyką, Warszawską Szkołę Filmową pod patronatem B. Lindy i M. Ślesickiego na Wydziale Charakteryzacji Filmowej Wizażu i Stylizacji 2006 – 2007, odbyła praktykę w Fortach Sanguszki oraz praktykę w serialu „Na Wspólnej”, była asystentką charakteryzatora w komedii romantycznej „Fenomen”, jest laureatką I Międzynarodowego Festiwalu Zawodów Filmowych CINEMAGIC, zdobyła Grand prix za makijaż „Czar Gwiazd” w konkursie czasopisma Wróżki oraz Szkoły Wizażu i Charakteryzacji , … ech i długo by jeszcze wymieniać.

http://www.maxmodels.pl/premiere.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wizażyści i projektanci i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Zobacz podobne wpisy: