Aleksandra Olbryt

Aleksandra Olbryt – najmłodsza i najdalej od Złodziejewa mieszkająca modelka wciągnięta w poczet modelek złodziejewskich, a to dlatego, że jest najzwyczajniej w świecie wyjątkowa. Ola jest jak powietrze – pełna świeżości, ale czasem też zachwyca fotografów  i rozpala sesje ogromem namiętności. Jest jeszcze licealistką, ale jak na swój wiek nader dojrzała, do tego skromna, miła, dobra, słodka i sympatyczna – brzmi jak banał? – nie w jej przypadku – ona po prostu taka jest. Jak sama podkreśla, w „Złodziejewie tak się już utarło, ze nazywają mnie Oleńka (to takie ładne, sienkiewiczowskie :) ” .

Od roku jest modelką agencyjną, ale wciąż szuka swojego miejsca i ciągle się rozwija. Przed nią nowe propozycje i wyzwania, pierwszy wyjazd na kontrakt…. Zdjęcia z nią pojawiły się w grudniowym numerze „Ellements Magazine”, w tym jedno autorstwa Pauli Traczyk – prosto ze zjazdu absolwentów w Kłodzku i oczywiście zdjęcia Antoniny Dolani (Pandzioszka) z warsztatów w Złodziejewie.

Mogę jedynie dodać, że Ola i jako osoba, i jako modelka świeci blaskiem tak jasnym, że fotografowie, nawet mając do dyspozycji inne modelki, biją się o ujęcia z Olą i naprawdę trzeba się mocno postarać, by ujęcia te schrzanić :D

Ten wpis został opublikowany w kategorii Modelki i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 komentarzy do postu Aleksandra Olbryt

  1. oo, a kiedy był zjazd w Kłodzku :D czemu nic nie wiem :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Zobacz podobne wpisy: