Marta Voodica Ciosek

Fotograf i retuszer samouk, pasjonatka.

Miłość do fotografii ogarnęła ją na studiach, kiedy przytrzymując znajomemu lustrzankę zerknęłam przez wizjer. Od tamtego momentu jej cały świat i życie jest podporządkowane aparatowi i potrzebie tworzenia rzeczy pięknych.

Od początków mojej przygody starała się stworzyć swój własny rozpoznawalny styl,  w którym soczyste kolory przeplatać się będą często z mrocznymi stylizacjami, bajka z fashion, a wszystko to opowiada swoją własną historię.

Fotografuje głównie kobiety, kocha je mieć przed obiektywem i patrzeć jak zmieniają się pod wpływem stylizacji i nastroju zdjęć.

Dziś jako 30 letnia kobieta, bardzo intensywnie pielęgnuje dziecko, które siedzi gdzieś w  niej i opiera się rzeczywistości jak tylko może.  Tworzenie fotograficznego „Wonderlandu” bardzo w tym pomaga. To jest świat, w którym tak naprawdę żyje, każda minuta w tym świecie pozwala jej kreatywnie i inspirująco spędzać czas.

Kocha to co robi, dzięki temu poznaje wspaniałych, zdolnych ludzi, każda sesja zostawia po sobie miłe wspomnienia i za każdym razem chce więcej. Nigdy nie spoczywa na laurach i stara się iść ciągle do przodu, ucząc się po drodze ciekawych rzeczy.

Fanpage Marty


Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografowie i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Zobacz podobne wpisy: