Bartosz Sobanek

Bartosz Sobanek, Trb, fizyk z wykształcenia, programista na codzień. Podróżnik. Zdobywca nagrody Blog roku 2009 w kategorii Foto, wideo, komiks.

Jako fotograf naturalnie dąży do kontroli na każdym etapie powstawania zdjęcia: od obserwacji światła i sytuacji, poprzez pracę w ciemni (również cyfrowej), aż po ostateczną publikację swoich obserwacji.

Fotografii zawdzięcza determinację własnych aktywności. Obserwuje ludzi w ich naturalnym środowisku.

Jego prace są subtelną analizą fascynującego go w danej chwili świata. Do każdego tematu podchodzi bez kompleksów, łącząc tradycję w formie i treści z nowoczesnym głębokim i wielce indywidualnym spojrzeniem. Analizuje każdy element przyszłego obrazu przechodząc od ogółu do najdrobniejszego detalu. Poszczególne partie każdej fotografii zdają się prowadzić dialog między sobą, dopowiadając historię portretowanego człowieka. Człowieka, który pozostaje permanentnie najistotniejszym tematem w fotografii Bartosza Sobanka.

http://blog.sobanek.com/
http://sobanek.com/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fotografowie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Zobacz podobne wpisy: