II edycja konkursu – Złodzieje emocji

Po burzliwych obradach komisja wybrała najlepsze jej zdaniem zdjęcie nadesłane na konkurs fotograficzny „Złodzieje chwil” oraz postanowiła wyróżnić/ nagrodzić jeszcze aż! sześć osób bonami po 500zł, jako że Złodziejka, podchodząc do sprawy dość „złodziejocentrycznie” ;) , pragnie, by do Złodziejewa zjeżdżali tak zdolni fotografowie jak twórcy poniższych zdjęć i ma nadzieję, że to będzie dla nich znaczną zachętą.

Komisji przewodzili prawie zawsze niezgadzający się ze sobą Fetish i Złodziejka.

Chcielibyśmy bardzo podziękować patronom medialnym za rozesłanie informacji o naszym konkursie, sponsorowi Sigma ProCentrum za przeznaczenie nagrody w postaci obiektywu Sigma 50 F2,8 EX DG MAKRO dla zwycięzcy wyłonionego drogą głosowania internetowego, a przede wszystkim wszystkim Konkursowiczom za nadesłanie tak wielu zdjęć.

Wybór był potwornie trudny. Nawet gdy już postanowiłam przyznać dodatkowych 6 wyróżnień, problem zmniejszył się nieznacznie i decyzja co do zwycięzcy zapadała do ostatniej chwili. Zwracaliśmy uwagę zarówno na temat – EMOCJE, które miały być na zdjęciu lub wywoływać je podczas obcowania ze zdjęciem, jak i na kompozycję, światło, technikę.

Niniejszym:

Za klimat, prostotę, kompozycję linii, oniryczność, która silnie wiąże się z emocjami:

t

"Na krawędzi snu" Daria Świejkowska, I miejsce głosami Komisji

Zobacz wszystkie wyróżnione zdjęcia

Regulamin II złodziejewskiej potyczki na zdjęcia „Złodzieje emocji”

Wszystkie nadesłane zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>