Będą dowody na to, że tu byliście…

Na początku była to przede wszystkim zabawa – chciałam zwyczajnie zarazić ludzi swoim miejscem, zorganizować chętnym spotkania twórcze z fotografami. Obrót spraw przekroczył nawet moje oczekiwania i Złodziejewo stało się miejscem rozpoznawalnym – miejscem, o którym się mówi. O którym się marzy, lub …któremu się zawiści.

Zainteresowanie nim jest coraz większe, a i ja pełna coraz większego doświadczenia, dopracowuję program, zacieśniam współpracę z częścią fotografów, modelek i wizażystek, tworząc coraz lepiej zgrany zespół ludzi, którzy chcą zarażać swoją pasją i dzielić się swoją wiedzą. W związku z powyższym uznałam, że jest to ten moment, by móc uhonorować naszych Absolwentów dyplomami i że nie będzie to już tylko świstek papieru, czy pamiątka, ale także coś, co pomoże udowodnić gdziekolwiek Waszą chęć poprawienia swoich kwalifikacji. Jakieś dyplomy powstały już wcześniej, ale takie, pod którymi w znaczeniu dosłownym i przenośnym nie podpisałabym się i …nie zostały rozdane. Długo szukałam pomysłu, jak ma wyglądać dyplom, który jest spójny z tym miejscem, które samo sobą narzuca pewien klimat…

Oto on, zmajstrowany dla Was pod osłoną nocy przeze mnie i Karola Kalinowskiego, któremu po raz kolejny z całego serca dziękuję (i Ewelce też:):

Dyplom absolwenta Warsztatów Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja"

Dowód, który czeka na wypełnienie... Dyplom absolwenta Warsztatów Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja"

Marcelina


2 komentarzy do postu Będą dowody na to, że tu byliście…

 1. Adam pisze:

  Pięknie :)
  Teraz już nie pozostaje nic innego jak wybrać się do Was i zarazić pasją :)
  Gratuluję projektu, świetny jest :)

 2. grzegorz pisze:

  Dobry pomysl, Marcelina

  Chetnie bym sie do was wybral i ubiegal o taki dyplom (duma by mnie rozpierala po jego zdobyciu :-) ) – daleko mi jednak do was troszke.. (geograficznie).

  pozdrawiam
  Grzegorz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Obraz CAPTCHY

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Zobacz podobne wpisy: