Miesięczne archiwum: Marzec 2017

Artur Warchoł

Artur Warchoł, 39 lat,  Lipnica Dolna, zajmuję sie fotografią, grafiką, serwisem urządzeń poligraficznych

Warsztaty fotografii ślubnej

Jeszcze raz dziękuję za wspaniałe warsztaty, pyszną kuchnię miłą atmosferę i sporą dawkę wiedzy, którą przekazał nam Karol.

jestem pewny że przełoży się to na nasze osiągnięcia i sukcesy w branży.

Serdeczne pozdrowienia dla całej Złodziejewskiej Rodziny

Artur Warchoł

Skomentuj


Roma Leśniewska

Roma Leśniewska, 25 lat, grafik, Rypin

Warsztaty fotografii ślubnej

Niesamowite miejsce, niepowtarzalna atmosfera, pogaduchy do późna, domowe jedzenie. Mnóstwo cennych rad i wskazówek. Spełniłam swoje marzenie, chcę wrócić do tego miejsca :)

Dzięki Karol za wytrwałość i prace do późnych godzin nocnych oraz za ogrom przekazanej energii

Skomentuj


Agnieszka Lipiec-Szeszko

Agnieszka Lipiec, Pruszcz Gdański

Warsztaty fotografii ślubnej
Jedno z moich marzeń się spełniło ❤ nieśmiało marzyłam, aby znaleźć się kiedyś w Złodziejewie i stało się, poznałam niesamowitych ludzi, uzyskałam ogromną ilość praktycznej wiedzy i inspiracji (dziękuję Karol Kalinowski) . Energia tego miejsca jest niezwykła, wspaniałe warsztaty, cudowne modelki i modele a przede wszystkim niezwykle ciepła gospodyni Marcelina. Każda wskazówkę uwagę z warszatatow zapamiętałam i zanotowałam i jest dla mnie niezwykle cenna oraz wartościowa. Zlodziejewo bo to miejsce magiczne dla wszystkich zarówno dla mistrzów jak i dla uczniów gdzie łączy wszystkich wspólna pasja .
Ogromnie dziękuję wszystkim !!! I do zobaczenia na kolejnych warsztatach ❤

Skomentuj


Magdalena Kubicka

Warsztaty ABC fotografowania
Magdalena Kubicka Świetny czas, świetni ludzie, świetny Prowadzący Karol Kalinowski Gospodarze i miejsce. Warsztaty, które uświadamiają, jak ważna jest pasja w życiu każdego człowieka. Dziękuję Wszystkim! Mam nadzieję, ze kiedyś tu wrócę….

Ewa Jendrzejewska
Ewa Jendrzejewska Było fantastycznie. Mam nadzieje na spotkanie na kolejnych warsztatach i kolejnych etapach doskonalenia sztuki fotografowania. Dziekuje wszystkim  :)

Agnieszka Gawłowicz
Agnieszka Gawłowicz Dziekuje kochani za cudowne chwile…  

Skomentuj


Aleksandra Jarmużek

Aleksandra Jarmużek, mam 42 lata, mieszkam w Samociazku koło Bydgoszczy, zajmuję się szkoleniami (jestem trenerem) i ubezpieczeniami

ABC fotografowania

Droga Marcelino,

Już prawie miesiąc minął od mojego pobytu w Złodziejewie, a ja ciągle nie mogę się otrząsnąć z wrażeń, których mi to miejsce i warsztaty dostarczyły.

Całkiem niedawno zaczęłam drugie życie. Drugie życie zaczyna się wtedy, jak uświadamiasz sobie, że życie jest tylko jedno i że nieubłagalnie i bardzo szybko płynie. Przestałam odkładać „siebie na później” – zaczęłam spełniać swoje dawne, ukryte marzenia. I lepiej tego nowego życia zacząć nie mogłam. Przyjechałam na warsztaty :)

Dojeżdżając na miejsce uświadomiłam sobie, że moje oczekiwania są tak wielkie, że jak nic przeżyję rozczarowanie. NIC Z TEGO! Niesamowite miejsce, cudowni, głodni wiedzy ludzie, konkretna wiedza przekazana w fenomenalny sposób. W moim odczuciu nauczyłam się robić zdjęcia. NIezależnie od tego jak je odbierze profesjonalista – jestem dumna z siebie i ze zdjęć, które zrobiłam :) Będę wracać i będę polecać <3

Dziękuję Ci bardzo za te Warsztaty. Dziękuję za to miejsce, w którym dbasz o kazdy najmniejszy detal i które nam podczas warsztatów udostępniłaś. BĘDĘ WRACAĆ :) Póki zdrowie mi pozwoli :) MAM NOWĄ PASJĘ :) Dziękuję Ci bardzo <3

Pozdrawiam mocno :)

Ola

Skomentuj


Izabela Matuszak

Izabela Matuszak, 48 lat, stomatolog, Koszalin

Warsztaty: Spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim

Złodziejewo. Pewnie coś tam kradną. Nie wiedziałam co, dopóki tam nie pojechałam. Teraz wiem. Kradną serca. Dziękuję Ci za to spotkanie.

Ja wiedziałam, że to wielki człowiek ale osobiście poznany po prostu oczarowuje
A miejsce? Pachnie cudownie, w powietrzu tyle magii.
Skomentuj


Agnieszka Gawłowicz

Agnieszka Gawłowicz, 29 lat, barmanka, Monachium

Warsztaty ABC fotografowania

Jestem ogromnie zadowolona z warsztatów które przeżyłam :) Jak dla mnie wszystko było super, Pani Basia… chyba nigdy nie jadłam tak dobrego jedzenia, fenomenalna… Karol… mistrz, super człowiek i nauczyciel…miejsce magiczne…

W związku z tym, że bardzo mi się podobało, chcę dalej chłonąć wiedzę…

Skomentuj