Miesięczne archiwum: Lipiec 2016

Małgorzata Gill

Małgorzata Gill- lat 46, zawodowo związana z medycyną. Na co dzień żona i mama trójki dorosłych już dzieci.Od niespełna roku zakochana w fotografii i Złodziejewie.

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w warsztatach fotograficznych w Złodziejewie już po raz piąty. Tak jak poprzednio wróciłam pełna energii i inspiracji twórczej, której tak bardzo potrzebowałam. Bardzo dziękuję za wspaniałą atmosferę, cudownego prowadzącego warsztaty Karola i za to, że nadal jesteście. Skradliście moje serce na zawsze!
Aż trudno mi uwierzyć, że zaledwie w listopadzie ubiegłego roku uczyłam się fotografii od podstaw – w Złodziejewie. Potem wróciłam by nauczyć się postprodukcji. Kolejny krok to spotkania z mistrzami: Eleną Shumilową i Beatą Banach. A teraz fotomalarstwo. Nawet w naśmielszych snach nie sądziłam, że fotografia da mi tyle szczęścia i stanie się cudowną pasją w życiu. Nie wiem czy kiedykolwiek zajmę się fotografią komercyjną, ale wiem, że nigdy nie przestanę fotografować. Zawdzięczam to Tobie, droga Marcelino i ludziom, którzy Cię otaczają i stali się wielką Złodziejewską Rodziną.  Bardzo dziękuję!
Twoja wychowanka ;)
Małgosia

Skomentuj


Angelika Kubik

Angelika Kubik 32 lata Głogów

Własna firma fotograficzna The-eye www.theye.pl

Warsztaty fotografii ślubnej 4 dniowe to moje trzecie w Złodziejewie. Wróciłam po więcej i więcej… Pewnie nie będę oryginalna ale zakochałam się w tym miejscu , w tym klimacie, atmosferze. Złodziejewo odkryłam przez internet kilka miesięcy wcześniej szukając profesjonalnego kursu fotografii , który da mi coś więcej niż tylko znajomość parametrów mojego aparatu. Stronka bardzo mnie zaintrygowała , szukałam dalej, głębiej , czytałam opinie w końcu też pojechałam i od tego czasu wracam po raz trzeci a na pewno nie ostatni. Kurs fotografii ślubnej wybrałam bo chcę zarabiać na swojej pasji , wiedziałam też że to najlepsza możliwa inwestycja i nie pomyliłam się. Czasem trudno nam się wycenić , ja miałam ten problem jak pogodzić pasje z finansami , Karol bardzo obszernie podzielił się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, zresztą jak zwykle poczułam wielkie zaangażowanie z jego strony , które wykraczało ponad program. Widzieć jak inni zarabiają na tym co kochają pomogło mi sprecyzować jasno cele i zamierzenia firmy, dowiedziałam się jak budować pozytywne relację z klientami , jak skonstruować umowę, jak wyjść z niekomfortowych czasem sytuacji. Cała ta wiedza była mi niezwykle potrzebna jako, że jestem na początku swojej drogi i zależało mi na dobrym starcie. Dlatego szczerze, serdecznie polecam te warsztaty wszystkim tym którzy poważnie podchodzą do fotografii ślubnej. W Głogowie mieście z którego pochodzę jest spora konkurencja , dlatego znalazłam sposób by się czymś wyróżniać od reszty i myślę, że znalazłam to właśnie w Złodziejewie. Dziękuje całej ekipie, również całej naszej wspaniałej grupie. Od osób z kursu też bardzo wiele się nauczyłam dlatego uważam, że takie zajęcia są bezcenne. Dziękuje również Tobie Marcelinie za stworzenie tego wspaniałego klimatu.

Skomentuj


Magdalena Godlewska – Kosak

Magdalena Godlewska – Kosak – myśli głową, fotografuje sercem. Kocha podróże i fotografie. Na co dzień uczy. W wolnym czasie tworzy, maluje, pisze, organizuje i chodzi po górach – w każdej tej dziedzinie ma wiele sukcesów. Żona i matka dwójki dzieci, które najczęściej fotografuje.
Założycielka „Twórczej Pracowni”, bloga: tworczapracownia.pl oraz profilu facebook.com/TworczaPracownia, gdzie wyżywa się artystycznie i opisuje wydarzenia w których uczestniczy.

Było cudownie. Cudowne miejsce, cudowni ludzie, cudowna atmosfera. Miło jest wiedzieć, że nie tylko ja jestem takim świrem na punkcie fotografii. Przejechałam prawie całą Polskę i nie zmarnowałam czasu. Karol Kalinowski otworzył mi oczy na kolory i pokazał inną przestrzeń. Jest fachowcem w każdym calu i wspaniałym nauczycielem z pasją. Dostałam powera do pracy i świeżego spojrzenia. Moi koledzy warsztatowi to nieprzeciętni fotografowie i fantastyczni koledzy. Jestem im bardzo wdzięczna za podpowiedzi i wskazówki oraz za życzliwość jaką mi okazali. Pozdrawiam Was serdecznie. Mam nadzieję że uda mi się jeszcze z Wami spotkać. Jestem mega szczęśliwa, że was poznałam i nieszczęśliwa, że mieszkam tak daleko.

Skomentuj


Agnes Herda

Agnes Herda, Monachium

Dziękuję Ci, Marcelino.
Boże, jak ja kocham te miejsce i Ciebie
Mowie Ci:
Czar magia
Marzenie
Skomentuj