Miesięczne archiwum: Czerwiec 2016

Małgorzata Perol

Przede wszystkim Marcelino chcialam Ci ogromnie podziekowac za wszystko
za wspaniale miejsce
za przytulne mieszkanie
za wysmienite jedzenie
za piekne, przemile modelki
za urocze kreacje
za towarzyszenie nam mimo braku czasu
za twoje rady i twoj dobry humor
oraz za wszystko za co zapomnialam
Pomimo wszystkich przeszkod stanelas na wysokosci zadania. Bylo uroczo, bawilam sie swietnie, trzymaj tak dalej!!!!
Pozdrawiam serdecznie
Malgorzata Perol
Skomentuj


Anna Perczyńska

Anna Perczyńska, 36 lat, mieszkam w Monachium i zajmuję się póki co niczym (bo się przenieśliśmy z Irlandii do Niemiec, więc uczę się języka i szukam pracy). W Irlandii pracowałam firmie paliwowej i nadzorowałam budowę i projektowanie dla nich stacji i sklepów. Taki lider do spraw rozwoju – podobno:)

Droga Marcelino,

cóż ja mogę napisać o warsztatach ślubnych. Technicznym umysłem jestem, więc poematów pisać nie umiem, a myślę że Złodziejewo to jest cudowne miejsce i dla artysów fotografów i dla malarzy, jak również dla pisarzy.
Poraz kolejny wróciłam z szybciej bijącym sercem do domu i klika dni opowiadałam mężowi ze szczegółami, jak pięknie było, jakich fajnych ludzi poznałam.
Zadziwiające jest, jak wszyscy na tych warsztatach jesteśmy różni, i jak wiele możemy się od siebie nawzajem nauczyć.
Każda wizyta w Złodziejewie to dla mnie wyprawa na życiowe wakacje:)
Prowadzący Pan Jacek, Pan Karol i ksiądz Sylwester stanęli za wyskości zadania.
Wiedza niewyczerpana, jak również doświadczenie. Nie ma probleów z przekazaniem wiedzy, rzeczowo, mądrze i z pasją. (kompletny zanik potrzeby snu – siedzą do ostatniego gościa w sali:))
Właśnie ta pasja – to chyba ten klucz do tego, że ludzie chcą wracać do Złodziejewa jak najczęściej i w jak najkrótszym terminie.
Kutura osobista – tylko podziwiać i się uczyć.
Bardzo wiele mi te wwarsztaty dały i już nie mogę doczekać się kolejnych.
Pozdrawiam serdecznie, wiem, że bez magnoli to nie będzie to samo miejsce, ale każdy znajdzie tam z pewnością swój kawałek nieba, gdzie będzie mógł podpatrywać swoje modelki.
Anna Perczyńska
Skomentuj


Ireneusz Wrzesiński

Ireneusz Wrzesiński, 49 lat, mieszkam w Łodzi. Fotografia to moja pasja od wielu lat, którą chciałbym rozwinąć w kierunku fotografii ślubnej, artystycznej. Złodziejewo to odpowiednie miejsce i jednocześnie jedna z dróg do realizacji moich marzeń.
Jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować za świetną atmosferę podczas warsztatów. Ja osobiście mam jednak niedosyt, że te warsztaty trwały tylko 3 dni :) . Z drugiej strony jestem pod wrażenie, że przez tylko trzy dni można było tyle zrobić i tyle się dowiedzieć. W tym miejscu ogromne podziękowania dla Karola Kalinowskiego za to, że zechciał się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem. Mam nadzieję, że jeszcze będę miał możliwość uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez Ciebie. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam
Skomentuj


Kamil Sobolewski

Kamil Sobolewski, lat 37 z zawodu I wykształcenia Informatyk, Gdynia

Warsztaty fotografii ślubnej.

Był sobie kiedyś taki dzień, dzień, w którym dotarłem po raz pierwszy do tego cudownego miejsca jakim jest Złodziejewo. Wydawało mi się wtedy, że lepiej być już nie może a jednak. Myliłem się….

Dotarłem tu po raz kolejny, przekroczyłem bramę tego mistycznego miejsca. Po raz kolejny poczułem się jak po drugiej stronie lustra. Tu czas się zatrzymał, każda minuta spędzona w tym miejscu jest niesamowitym przeżyciem, doznaniem a czas spędzony wśród tak wspaniałych i otwartych ludzi sprawia, że chcemy tu wracać i wracać i wracać….

Fotografia ślubna, czemu ją wybrałem jako temat kolejnych warsztatów? cóż chciałem wiedzieć jak się zachować, jak być nie widocznym w kościele. Chciałem dowiedzieć się, co można a co nie, co jest akceptowane a co będzie nie mile widziane.

Czy się tego dowiedziałem… NIE…. Dowiedziałem się 1000000 razy więcej. Prowadzący przekazali a raczej podzielili się z nami wszystkim, czym tylko mogli. Wprowadzając nas tym samym do swojego świata, do świata fotografii ślubnej ale nie takiej zwykłej znanej nam z portali społecznościowych tylko takiej która ma pokazywać emocje. Fotografii która ma ze sobą coś nieść, jakieś przesłanie, opowiadać jakąś historie. Każdy może zrobić zdjęcie pary młodej ale zrobić je tak by patrząc na nie mieć łzy w oczach….. to właśnie jest sztuka, sztuka przekazywania i dzielenia się emocjami, tymi ulotnymi chwilami….

Tego miejsca nie da się nie kochać… tych ludzi czy atmosfery.

Skomentuj


Małgorzata Barysz

Małgorzata Barysz, 42 lata,mieszkam w Gubinie ( na zachodniej graficy) pracuję w autokomisie i zajmuje się m.in. fotografowaniem aut do aukcji. Fotografia artystyczna to moja pasja i chcę się w tym kierunku szkolić

Witaj Marcelinko :)
Dziękuję za cudowny czas spędzony w Twojej posiadłości. To były moje pierwsze warsztaty w życiu ale już wiem na pewno, że nie ostatnie :)
Pozdrawiam Cię gorąco i życzę samych zadowolonych kursantów :D

Skomentuj


Elżbieta Gorzelak

Elżbieta Gorzelak, Kórnik. Spełniona matka dwóch synów i żona.
Warsztaty fotografii ślubnej
Postanowiłam zmienić swoje życie i wreszcie zacząć robić to co kocham, a kocham fotografować. Przede wszystkim bardzo dziękuję za tak cudowny czas! Wiele dobrego słyszałam o Złodziejewie ale sama osobiście musiałam to sprawdzić. I jest to oczywiście prawda ! Piękne miejsce, świetnie zorganizowane szkolenia, świetni prowadzący, którzy naprawdę dzielą się swoją wiedzą ( kto by siedział do 24 ??? ) to wszystko składa się na to że czuć magię tego miejsca! Ponadto  z warsztatów wynosi się naprawdę bardzo dużo wiedzy. Będę gorąco wszystkim polecała :) Jeszcze raz Marcelino dziękuję za tak Twórczy weekend !
Mam zamiar tu wrócić !
Pozdrawiam cieplutko
Ela
Skomentuj


Źródło wydruków na płótnie

mojwidok.pl

Często pytaliście mnie o miejsce, w którym warto wykonywać wydruki na płótnie. Okazuje się, że chyba je znalazłam…

Dzięki nawiązaniu współpracy z portalem mójwidok.pl wszyscy Absolwenci Warsztatów w Złodziejewie otrzymają bon – 20% rabatu na wydruk zdjęć na dowolnym materiale.

Skomentuj


Małgorzata Wiśniewska

Małgorzata Wiśniewska ( pseudonim artystyczny Pola Creative Photography) 42 lata i mieszkam w Gorzowie Wlkp. Z wykształcenia Kosmetolog, pracuję natomiast jako Instruktorka Fitness w Dusseldorfie oraz jako Hostessa na Międzynarodowych Targach na terenie Niemiec. Fotografią tak na poważnie zajmuję się zaledwie 1 rok ale już teraz wiem, że nie chcę nic innego robić w życiu. To ona jest mi najbliższa mojemu sercu. Warsztaty: TWÓRCZE WCZASY. W czasie pobytu w Złodziejewie spojrzałam na fotografię w zupełnie inny sposób. Marcelino, chcę Ci bardzo podziękować za ten czas spędzony w Twoim towarzystwie. Dzięki Tobie to miejsce jest pełne uroku, ma swoją aurę i duszę. Jestem pewna, że jeszcze tam wrócę. Ps. Osobne podziękowania dla wszystkich, którzy prowadzili warsztaty. Jakże owocne… Nie zapominając o pięknych i pracowitych modelkach.

Do zobaczenia.

Skomentuj


Stefan Warakomski

Stefan Warakomski, lat 46, Sejny, Obecnie w poszukiwaniu nowych pomysłów,innego spojrzenia.

Miło wspominam ten jakże krótki pobyt w Złodziejewie na warsztatach dedykowanych reportażowi ślubnemu.
Wyjątkowy klimat i cudne aranżacje wnętrz nakręcały do pracy twórczej. Myślę, że jeszcze tu wrócę.
Duże uznanie dla jakże nietuzinkowego prowadzącego Karola Kalinowskiego za  jego charyzmę i upór w przekazaniu jak największej ilości wspaniałym pomysłów  i możliwości.

Podziękowania również Tobie za wyjątkowe zorganizowanie i możliwość korzystania z tak urokliwego miejsca.

Skomentuj