Miesięczne archiwum: Kwiecień 2013

Opowiadacze historii ze Złodziejewa…

fot. Ernest Cendrowski

Niemalże od stu lat zbierałam się do popełnienia wpisu o historiach zaklętych w obrazach, a właściwie zebrania w jednym miejscu tychże obrazów = obrazów popełnionych przez Uczestników warsztatów w Złodziejewie głównie podczas dnia z Izabelą Urbaniak, która swoją przygodę w prowadzeniu warsztatów zaczynała właśnie w Złodziejewie..

1 komentarz


Jarosław Chodyra

Jarosław Chodyra, 34 lata, Piaseczno

Fotograf ślubny, instruktor tańca towarzyskiego
właściciel firmy bajecznie.com

Warsztaty Fotografii Ślubnej od A do Z

Żeby być na prawdę szczery muszę powiedzieć, że warsztaty w Złodziejewie odcisnęły piętno na mojej psychice. Bardzo pozytywne. Ciężko mi się teraz pozbierać. Było to tak wspaniałe doświadczenie, że nie mogę się doczekać kolejnego spotkania i ciężko jest mi się skupić na tym co jest teraz. Chociaż kilka ślubów mam już na swoim koncie to teraz czuję się bardziej świadomy tego czego doświadczam podczas ceremonii ślubnej. Myślę, że przełoży się to na jeszcze lepszą jakość mojej pracy. Na dodatek zdobyłem upoważnienie do fotografowania uroczystości liturgicznych…A teraz myślami jestem już na warsztatach z post produkcji. Oczywiście jak się uda dostać. W każdym razie bardzo dziękuję za wspaniałe przeżycie…A miejsce jest magiczne…jedzenie genialne (jak u mamy a nawet lepiej;o))…i jak już wspomniałem wcześniej treść warsztatów inspirująca i dająca energię do tworzenia nowych, bardziej świadomych fotografii. Nie no, wszystko jest wręcz metafizyczne. Genialny pomysł, realizacja i wielkie serce w to włożone. Gratuluję!!!

Pozdrawiam serdecznie
Jarek

bajecznie.com

Skomentuj


Beata Bryll

Beata Bryll, 39 lat, Inowrocław

Portret intymny – Róża Sampolińska

Studyjna fotografia aktu – akt artystyczny

Warsztaty fotografii ślubnej

Miejsce – powalające, odjechane, inspirujące i magiczne zarazem, pełne ciekawych i oryginalnych zakątków.

Ludzie – wspaniali (zarówno w osobach gospodarzy, jak i przybywających na warsztaty pasjonatach fotografii);

Fotografowie prowadzący – świetni, cudowni ludzie, chętnie dzielący się swoim doświadczeniem;

Modelki – piękne, fajne i mądre;

Czas spędzony intensywnie na foceniu, omawianiu zdjęć (i pochwały, i krytyka, i pokazywanie nowych ścieżek), poznawaniu cudownych ludzi i rozmowach do późnych godzin nocnych; a w przerwach …pyszne jedzenie!

Widzę więcej, czuję mocniej!

Jeszcze wrócę …nie raz!

Skomentuj


Koło kolorów – klika porad dla wszystkich fotomalarzy.

Saudek-Slowianska-dziewczyna-puzzle-500-elementow_Disa,images_zdjecia,4,501645_@

Pamiętacie, w jaki sposób oddziaływała na Was tęcza, gdy byliście malcami?

Ja pamiętam, że moi rodzice wołali mnie zawsze, gdy pojawiła się na niebie, bym ją zobaczyła, a ja co małych sił w nóżkach biegłam, by pozwalać się jej hipnotyzować.. Magnetyzowała mnie, zapewne podobnie jak i Was. Było to zjawisko wielce magiczne

6 komentarzy


Paweł Sobczyk

Paweł Sobczyk, 22 lata, student budownictwa w Olsztynie, fotograf ślubny
Warsztaty: Akt w studiu

Bardzo dziękuję za świetne warsztaty, fachową radę i (przede wszystkim) za duuuży zastrzyk motywacji, który otrzymałem i czuję jego działanie do dziś.

Mam nadzieję wrócić do Złodziejewa gdy będzie cieplej i znów poćwiczyć, a przy tym zjeść pyszny obiad i przywieźć drugi kubek :)

www.psobczyk.com

Skomentuj