Miesięczne archiwum: Czerwiec 2011

Skracamy czas trwania konkursu, rozdajemy kolejne nagrody!

WWZ_facebook_konkurs1

UWAGA! uwaga!, Moi Mili, w związku z popularnością konkursu, która przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania (do tej pory nadesłano już ponad dwieście zdjęć!!!), postanowiłam  skrócić czas trwania konkursu do 10 lipca.

Dziękując za tak liczny i czynny udział w konkursie, organizator przyzna autorom najciekawszych wg niego zdjęć dwie nagrody specjalne – bony na 500zł uprawniające do zniżki na warsztaty „7 fotografów w 7 dni”.

Zapraszam zatem do oceniania prac. Niechaj wygra lepszy!

Skomentuj


Pierwsza złodziejska potyczka na zdjęcia…

WWZ_facebook_konkurs1

Witajcie moi Drodzy!,

W związku z licznymi zapytaniami o konkurs fotograficzny organizowany przez  Warsztaty w Złodziejewie oraz o możliwość uczestniczenia w warsztatach dzięki „dzikiemu biletowi”, postanowiliśmy zorganizować Pierwszy złodziejewski bój fotograficzny, by dać szansę tym, którzy bardzo chcieliby do nas dotrzeć, ale nie zawsze fundusze na to pozwalają…

Skomentuj


Rafał Dąbrowski

Rafał Dąbrowski, 35 lat
Warszawa, bezrobotny :)

Już kiedyś napisano: „Veni , Vidi , Vici”

Dlaczego Złodziejewo? – Odpowiedź jest banalnie prosta.  – Nie ma lepszych Warsztatów Fotograficznych w Polsce, mówię to z pełna  odpowiedzialnością. Atmosfera, miejsce, Ludzie – wszystko to składa się na Klimat, jaki tam jest.
» więcej

Komentarze są wyłączone


II zlot nawiedzonych artystów przeminął lotem błyskawicy, ale spokojnie – będzie i trzeci…a potem może kolejny.

....drugie dla nas, fot. Krystian Sobkowiak

Zloty absolwentów warsztatów w Złodziejewie powolutku stają się tradycją i muszę subiektywnie, obiektywnie, sama nie wiem jak, przyznać, że są coraz bardziej udane. Ludziska są coraz bardziej zżyci z tym miejscem i z sobą, coraz bardziej świadomi tego, po co tu przyjeżdżają. A przyjeżdżają zdaje się dla spotkań z ludźmi, którzy patrzą w tym samym kierunku, mają tę samą pasję, wymienić się wiedzą, spostrzeżeniami, pośmiać się, pośpiewać, wyciszyć się… no i potworzyć w przyjacielskiej atmosferze.

5 komentarzy


Michał Kukla

Michał Kukla, wiek: 33
Cork, Irlandia, tester w EMC Ireland

Warsztaty w Złodziejewie to były pierwsze warsztaty fotograficzne, na jakich byłem, ale na pewno nie ostatnie. Na kolejne warsztaty również przyjadę do Złodziejewa bo trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktoś mógł zorganizować lepsze. Program warsztatów przerósł moje oczekiwania; w ciągu całego dnia miałem nie więcej niż pół godziny dla siebie, cały pozostały czas czegoś się uczyłem.
» więcej

Komentarze są wyłączone