Miesięczne archiwum: Kwiecień 2011

Kupony rabatowe dla uczestników od – najlepszefoto.pl – patrona Warsztatów Fotografii Artystycznej „Wiele dróg – jedna pasja”

zewnetrna

Pewnego słonecznego poranka zadzwonił do mnie miły człowiek, proponując patronat… Okazało się, że był to początek świetnej współpracy.

Dzięki p. Piotrowi, który nas wyszukał, pozyskałam nie tylko patrona, ale także świetne upominki dla Was – każdy z uczestników dostanie kupon rabatowy o wartości 110zł na fotoalbum pokazowy!!!

Skomentuj


Joanna Jankowska

28 lat
fotografia, projektowanie witraży, Tuchom
Warsztaty z postprodukcji oraz Tygodniowe warsztaty „7 fotografów w 7 dni” kwiecień

Od warsztatów oczekiwałam spotkania nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach, ale świezym podejściu. A także tygodniowych wakacji i odpoczynku ;)
» więcej

Komentarze są wyłączone


Anna Rygielska

41 lat,Toruń, obecnie Chiny

manager do spraw importu i nadzoru nad produkcją w firmie obuwniczej


Tygodniowe warsztaty „7 fotografów w 7 dni” kwiecień

Witajcie Kochani. Parę słów o warsztatach po warsztatach, oczywiście wyłącznie z własnej perspektywy, bo myślę, że każdy z tego miejsca, z tych zajęć, może wyjechać z czymś innym, z czymś własnym, czymś, co pozwoli mu przeskoczyć jego własny niewidzialny mur, albo wejść na nową ścieżkę własnych fotograficznych poczynań, czy też z wąskiego strumyczka wypłynąć na szersze wody. Ale mi zdanie tasiemiec wyszło.
» więcej

Komentarze są wyłączone


Łukasz Karbowski

informatyka/zarządzanie, Bydgoszcz
Akt w studiu pod okiem Fetisha

Jeżeli myślisz, że jakiekolwiek warsztaty fotografii zrobią z Ciebie fotografa artystę, to niestety jesteś w błędzie. To może uczynić tylko Twój upór i czas jaki poświęcisz na fotografowanie, często opatrzony ogromnym wysiłkiem. Jednak nic tak jak warsztaty w Złodziejewie nie pomoże Ci spojrzeć na świat i nie da pozytywnego „kopa” w Twoich fotograficznych potyczkach.
» więcej

Komentarze są wyłączone


Beata Banach

Nauczyciel, Bydgoszcz
Tygodniowe warsztaty październik 2010

Fotografią zajmuję się od ponad trzech lat, choć fotograficzny zapał niepoparty doświadczeniem tkwił we mnie od podstawówki. Pasja do fotografii zaczęła się od egzotycznych podróży, które próbowałam uwiecznić w kadrze. Poprzez aktywny udział na łamach fotograficznego forum rozpoczęłam solidna naukę i zarazem bliższą przygodę z fotografią.
» więcej

Komentarze są wyłączone


Kwietniowe fotowspomnienia – Arturowy zaplecnik

la nostra grupa bez Michasia, który to fotę ową popełnił

Ufff, przejrzałam właśnie parę tysięcy zdjęć zrobionych głównie przez jednego ze złodziejewskich wykładowców – naszego kronikarza Artura Frankowskiego i Michała Lewandowskiego.

Wybrałam tylko te moim zdaniem najfajniejsze, ale i tak profilaktycznie zrobiłam sobie dużo kawy, zanosi się bowiem na zarwanie sporej części nocy i tym samym na spore fotostory…

6 komentarzy


Zwycięzca prestiżowego konkursu Viva Photo Awards 2010 – Veroniq Zafon

fot. Veroniq Zafon

Z nieskrywaną dumą informuję, że nasza Veroniq Zafon zwyciężyła w trzecim międzynarodowym konkursie Vivy w kategorii fotografia przedmiotu!!!!

Gratuluję Weronice i wszystkim finalistom!!!

A w jej imieniu zapraszam do obejrzenia prac finalistów i jurorów, które będą wystawione w Łazienkach Królewskich przez cały maj.

3 komentarzy


Będą dowody na to, że tu byliście…

Dyplom absolwenta Warsztatów Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja"

Na początku była to przede wszystkim zabawa – chciałam zwyczajnie zarazić ludzi swoim miejscem, zorganizować chętnym spotkania twórcze z fotografami. Obrót spraw przekroczył nawet moje oczekiwania i Złodziejewo stało się miejscem rozpoznawalnym – miejscem, o którym się mówi. O którym się marzy, lub …któremu się zawiści.

2 komentarzy


I zjazd absolwentów złodziejewskich….

.....to jest miejsce na nasze grupowe zdjęcie, które zapomnieliśmy w szale fotograficznym zrobić...

Tak, tak, bawiliśmy się tak świetnie, że zapomnieliśmy zrobić zdjęcie grupowe i w jego  miejsce ikonką wpisu zostaje to oto :( …, bo niestety burza mózgów, którą przeprowadziliśmy z grupką osób, którym najtrudniej było się z nami rozstać, jak zrobić zdjęcie grupowe, którego nie ma, czym je zastąpić, nie przyniosła zadowalających pomysłów, pomimo że było ich wiele, np. tablo, wklejanie naszych głów w PSie do jakiegoś gotowca etc… ;)

4 komentarzy


To będzie jedno z najczulszych naszych wspomnień – drugie warsztaty aktu w studiu pod okiem Fetisha za nami…

la nostra grupa by p. Regina ;)

Zawsze przed przyjazdem nowego turnusu uczestników trwożę się: kim oni będą, jak zaistnieją w grupie, w przypadku warsztatów aktu, czy będą to fotografowie, czy oglądacze nagich kobiet… Na nasze szczęście prawie bez wyjątku przybywają do nas ludzie pełni pasji, którzy chcą kraść chwile, tworzyć je, stwarzać na nowo, ulepszać. Tym razem jednak wyjątkowo nam się poszczęściło. Pomimo pogody pod psem, takiej atmosfery na warsztatach jeszcze nie mieliśmy, a wszystko to dzięki wyjątkowej ekipie – dziękujemy Wam za te warsztaty raz jeszcze…

1 komentarz


Wyczerpane miejsca na kwietniowe i majowe warsztaty – kolejne edycje w czerwcu i lipcu!

Z radością dla nas, z żalem dla tych, którzy się nie załapali, informuję, że zebraliśmy komplet uczestników na wszystkie trzy edycje wiosennych warsztatów.

Jednocześnie jest mi niezmiernie miło ogłosić rekrutację na tygodniowe warsztaty „7 fotografów w 7 dni”, które odbędą się:

weekendowe:

10-12.06.2011


tygodniowe:

13-20.06.2011
01-09.07.2011

Programy i wszelkie informacje pojawią się na stronie wkrótce.
Zapraszamy.

Skomentuj