Miesięczne archiwum: Marzec 2011

Przeżyć tę magię… Katharsis.

Isztar w Perygeum by Fetish

Tak powstaje dzieło… Obraz pełen opowieści, stwarzający wiele możliwości interpretacyjnych, mimo że w głowie Mistrza uknuty wizją w jedną mityczną całość. Czy ktoś kiedyś się dowie, jak ów proces zachodzi?, jak rodzą się myśli?,  skąd wypływają wizje?, tego nie wiem. Nie wiem, czy na warsztatach, w tekstach pisanych, czy gdziekolwiek indziej można ów proces odtworzyć, opisać, ale wiem, że można to przeżyć. Można zobaczyć, poczuć te ciarki na plecach, robiąc zdjęcia u boku Fetisha .. może to zaraźliwe, więc…

4 komentarzy


Ostatni tydzień naboru na Warsztaty studyjne pod okiem mistrza aktu – Fetisha – kryptonim „Topienie Marzanny”

1793624

Moi Drodzy,

To już prawie koniec naboru na ostatnie w tym bezlistnym sezonie warsztaty fotograficzne w studiu pod okiem Andrzeja Fetisha Frankowskiego!!!

Tym razem pozować będzie ciemnoskóra Iza Meldo oraz charyzmatyczna Ola Hapka.

„Żegnaj, Marzanno, zimowa panno!” – po teorii i praktyce w studiu zasiądziemy przy ognisku witać Wiosnę…..

2 komentarzy


Fotoblog roku 2011? – oby! Eutanator ku chwale.

fot. Dr Eutanator, projekt stroju Varma

Z dumą informuję, że jedna z naszych zdolnych pociech – nasz absolwent, wypłynął na szerokie wody i bierze udział w konkursie ŚwiatObrazu.pl Fotoblog 2011 roku – bądźmy kochającą rodziną i wesprzyjmy Łukasza w jego dążeniach…

Skomentuj


Wiosna

Moi Mili,

Motocykliści na drogach i ptaki wśród drzew hałaśliwie oznajmiają, że już wiosna na całego!

W parku zakwitły kaczeńce, przebiśniegi, magnolia ma coraz większe pączki. Aura zachęca, by wyjść z domu, odejść od komputera, od biurka i najlepiej wracać dopiero o zmroku… Czas wybudzić się ze snu zimowego… Złodziejewo wciąż jeszcze czeka na adeptów fotografii: nadal trwają zapisy na „Topienie Marzanny” z Fetishem, czyli ostatnie! przed kolejną zimą warsztaty aktu w studiu pod jego okiem z udziałem charyzmatycznej Olki i ciemnoskórej Izy oraz na kwietniowe tygodniowe Magnoliowe warsztaty 7 na 7 – czyli 7 fotografów w 7 dni – najprawdopodobniej to ostatnia okazja na załapanie się na warsztaty o takiej formule, w tym składzie, a to prawie jak wycieczka dookoła świata i w kosmos w bonusie ;) .

Zapraszamy zatem. Nie zwlekajcie!

Skomentuj


Zapadły decyzje w sprawie Warsztatów fotografii ślubnej…

fot. Jacek Batkowski

Wszystkich zainteresowanych Warsztatami fotografii ślubnej informuję, iż zakończyłam rozmyślania nad tym, kto najlepiej poradziłby sobie z ich prowadzeniem, realizując ambitnie program, który napisałam.

Skomentuj


Pierwsza edycja warsztatów z postprodukcji „Kropka nad i” za nami!

postprocesing-obrobka-graficzna-warsztaty-w-zlodziejewie-Sroken

Praca nad zdjęciem już po naciśnięciu spustu migawki to wbrew pozorom dość skomplikowany proces lecz przez niektórych niesłusznie pomijany. Współczesna fotografia reklamowa i artystyczna nie istnieje bez obróbki, niezależnie czy fotografujemy cyfrą czy analogiem… Efekty, które możemy uzyskać w postprocessingu są zaskakujące i z nawiązką rekompensują włożony w niego nakład pracy.

1 komentarz


Veroniq Zafon w Złodziejewie!!!

MATERIAnieZLO3

Do tej pory miałam zaszczyt gościć w Złodziejewie wiele znakomitych fotografów, ale zawsze byli to mężczyźni… Myślałam od jakiegoś czasu o pierwiastku żeńskim, szukałam myślami kobiety, której postrzeganie świata jest na tyle wyraziste i zapadające w pamięć, by móc je przeciwstawić męskiej fotografii. Zdjęcia Weroniki znałam od jakiegoś czasu, ale dopiero jak zobaczyłam cykl aktów Materia nieZŁOMnie piękna, nie miałam wątpliwości, że to może i MUSI być ONA!

3 komentarzy